>>> Jedyne co różni geniusza od szaleńca - to sukces. <<<

2 lo logo

Informacje dla kandydatów

do II Liceum Ogólnokształcącego,

które były omawiane na spotkaniu 9 maja br.

Szczegółowe informacje oraz prezentacja (spotkanie 9 maja 2019 r.)

UWAGA ! WAŻNE !!!
Wpisany przez AKA
czwartek, 13 czerwca 2019 08:36

wykrzyknik

Ze względu na remont pierwszego piętra budynku szkoły, od dnia 24 czerwca br. do odwołania wejście główne do szkoły będzie przy sali gimnastycznej.
Sekretariat szkoły - w sali nr 10.
Za utrudnienia przepraszamy.
Dyrekcja szkoły

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich 2018/2019
niedziela, 28 kwietnia 2019 14:15

2 lo logo k

Informuję, że akademia poświęcona pożegnaniu uczniów klas trzecich II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu odbędzie się we wtorek 30 kwietnia 2019 r., o godz. 13:20.

Prosimy absolwentów o wcześniejsze przybycie do szkoły, ponieważ o godzinie 12:30 na sali gimnastycznej odbędzie się obowiązkowe szkolenie dotyczące procedur obowiązujących na egzaminach maturalnych.
Będzie ono uzupełnieniem i rozszerzeniem wcześniejszego szkolenia, które odbyło się 17 kwietnia 2019 r.

Przypominamy, iż zanim otrzymacie świadectwo ukończenia liceum, winniście rozliczyć się z biblioteką. zdać klucz do szafki uczniowskiej i odebrać dokumenty gimnazjalne.

Każdy absolwent jest także zobowiązany do złożenia w sekretariacie podpisu, świadczącego o odbiorze świadectwa ukończenia liceum.

Marek Ryś

Strajk w oświacie
niedziela, 07 kwietnia 2019 15:48

wykrzyknikW związku z brakiem porozumienia pomiędzy przedstawicielami rządu a związkami zawodowymi, reprezentującymi nauczycieli i niepedagogicznych pracowników szkoły, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia bezterminowej akcji protestacyjnej w naszej szkole od 8 kwietnia 2019 r.

W zależności od ilości nauczycieli, którzy wezmą udział w strajku, plan lekcji może ulec zmianie.

Informacje na temat reorganizacji pracy szkoły będziemy przesyłać poprzez dziennik elektroniczny oraz informować za pośrednictwem strony internetowej szkoły.

Ostateczne decyzje dotyczące działalności szkoły zostaną podjęte w poniedziałek rano.

Marek Ryś

Informacja MEN dla rodziców w sprawie strajku nauczycieli
piątek, 05 kwietnia 2019 09:00

wykrzyknik

Informacja MEN dla rodziców w sprawie strajku nauczycieli

PDF Informacja MEN dla rodziców

DNI OTWARTE SZKOŁY
Wpisany przez AKA
niedziela, 24 marca 2019 16:56

2 lo logo kZapraszamy na dni otwarte, które odbędą się w dniach 26-28 marca br. w godz. 8.00 - 15.00 w budynku szkoły na ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 w Raciborzu. Ósmoklasiści szkół podstawowych oraz uczniowie trzecich klas gimnazjalnych będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami oraz wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych targach dydaktycznych.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>