>>> Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy. <<<
Targi Edukacyjne 2013
Wpisany przez AKA   
piątek, 29 marca 2013 21:15

Dnia 25 i 26 marca 2013 r. w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Raciborzu odbyły się 12. Targi Edukacyjne, w których wzięło udział 10. placówek oświatowych. Jak co roku nasza szkoła przygotowała się do targów bardzo dobrze. Oferta edukacyjna skierowana do gimnazjalistów jest niezwykle atrakcyjna, więc i zainteresowanie kierunkami kształcenia w naszej szkole było spore.

Niewątpliwym atutem II LO jest wysoka zdawalność matur. W 2012 roku było to 100 %  Na targi przygotowaliśmy prospekty, firmowe długopisy z logo szkoły, prezentację multimedialną, filmik o szkole, tablice tematyczne i zdjęcia z imprez szkolnych, wycieczek, konkursów. Odpowiedzialni za przebieg targów byli : pani Dorota Zajda-Panek, pani Judyta Bortel i pan Marek Sienczak oraz uczniowie Marta Latacz IIb, Weronika Ficoń IIb, Jakub Georges Ib, Jakub Rydzak Ib.
Ponadto równolegle z targami odbywały się "dni otwarte" w naszej szkole. Uczniowie gimnazjów mogli zwiedzać nasza szkołę, uczestniczyć w zajęciach, pozyskiwać informację na temat nauki w liceum. Gimnazjalistami zaopiekowali się nasi uczniowie.

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza w Raciborzu jest
wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 19-20

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny RaciborskieNiezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©